Vi hører gjerne fra deg

Totalt er vi omlag 60 fast ansatte i Mardahl-selskapene. Nå i Mars 2017 har vi i tillegg 30 innleide i forbindelse med prosjekter.

Under er alle kontaktpersoner hos oss samlet.

Er du i tvil om hvem du bør snakke med, bruk skjemaet nederst for å sende oss en melding og vi ber rette vedkommende hos oss kontakte deg.

Kontaktpersoner

Geir Mardahl

Daglig leder alle Mardahl-selskaper

Mob:     917 11 111
Kontor: 72 48 89 00
 

geir@mardahl.no

Jørund Nordbø

Avdelingsleder Maskin

Mob:     901 67 794
Kontor: 72 48 89 00

nordboe@mardahl.no

Inge Mardahl

HMS-leder

Mob:     414 11 414
Kontor: 72 48 89 00
 

inge@mardahl.no

Knut Erik Johansen

Leder Mardahl Verksted

Mob:     975 11 290
Kontor: 468 28 122
Fax:      72 48 89 17
knut@mardahl.no

Siri K. Langeng

Administrasjonsleder

Mob:     982 20 077
Kontor: 72 48 89 00
Fax:      72 48 89 10
siri@mardahl.no

Annett Bäck

Befrakter Eilertsen Transport

Mobil: 911 63 622
Tlf: 72 47 11 12
Fax: 72 48 89 10

annett@mardahl.no

Tor Dalen

Verneombud/Tillitsmann

Mob: 982 20 072

tor@mardahl.no

Tor Ivar Viggen

Delelager Verksted

Mob: 990 45 947
Kontor: 468 28 122

viggen@mardahl.no

Øystein Fossmo

Serviceleder/Kundemottak

Mob:     975 27 603
Kontor: 468 28 122
Fax:      72 48 89 17
fossmo@mardahl.no

Helge Forsberg

Arbeidsleder Rør/offshore

Mob: 957 48 695

Atle Ekli

Arbeidsleder Maskin

Mob: 918 49 049

atle@mardahl.no

Kåre Arentz

Arbeidsleder Maskin

Mob.: 481 20 458

Ola Folvik

Arbeidsleder Maskin

Mob: 982 20 071

ola@mardahl.no

Kirsti W. Skirstad

Kontormedarbeider

Kontor: 72 48 89 08

kirsti@mardahl.no

Kontakt

Mardahl Maskin as - 72 48 89 00
Mardahl Verksted as - 468 28 122
Mardahl Eiendom as - 917 11 111

Mardahl Eiendom as er morselskap for selskapene Mardahl Verksted AS, Mardahl Maskin AS og Eilertsen Transport AS

Mardahl©2015